2 sonuçtan 1 ile 2 arası
Şu an Forum Kuralları kategorisindeki Forum Kuralları isimli konuyu okuyorsunuz.
 1. #1
  ForumPronet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  15.05.2017
  Mesajlar
  199
  Konular
  75
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  Etiketlenme
  0 Mesaj

  Forum Kuralları

  FORUMA KAYIT KURALLARI


  1. Foruma kayıt olurken forum genelini rahatsız etmeyecek; edep ve adaba aykırı olmayacak türden kullanıcı adları seçiniz. Aksi takdirde üyeliğiniz hiç bir ikaza gerek duyulmadan silinecektir.


  2. Profil detaylarınızda, hiç bir şekilde edebe ve toplum ahlakına aykırı kelimeler kullanamazsınız.


  3. Mailinizi kayıt olduktan sonra geçersiz bir mail adresiyle değiştiremezsiniz. Bunun sonucunda şifreniz kayıp olursa, tekrar istemeniz halinde bize kayıt ettirdiğiniz maile yeni şifreniz gönderilecektir.


  4. Kullanıcı adınızı siteye kayıt olurken bir kez seçebilirsiniz. Değiştirmek için çok geçerli bir sebebiniz yoksa lütfen Admin ve SuperModeratörleri bu konu için rahatsız etmeyiniz.


  5. Kullanacağınız avatar toplum ahlakına uygun olmalıdır. Aşırı derece takım fanatizmini yansıtan, din-dil-ırk ayrımını körükleyen, aşırı müstehcen avatarlar silinir. Kullanıcı admin ve süper moderatörlerin uygun göreceği süre için forumdan uzaklaştırılabilir.
 2. #2
  ForumPronet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  15.05.2017
  Mesajlar
  199
  Konular
  75
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı
  Etiketlenme
  0 Mesaj
  FORUMDA BAŞLIK AÇMA VE MESAJ ATMA KURALLARI


  1. Forumda daha önce açılmış aynı konuyu içeren yeni bir başlık açamazsınız. Bu sebepten dolayı açacağınız başlığın daha önceden açılıp açılmadığını kontrol ediniz.

  2. Gönderilecek ileti gönderildiği alanla alakalı olmalıdır. Bu kuralı ihlal etmeniz halinde uyarılır devamı halinde ise forumla ilişkiniz admin ve süper moderatörlerin uygun göreceği süre kadar kesilebilir.

  3. Gönderdiğiniz iletilerde punto büyüklüklerine dikkat ediniz. Görüntü şeklini bozan, sürekli büyük harf kullanan, 4-5-6 punto büyüklüğünü sürekli kullanmayı tercih eden kullanıcılar bir kez uyarılır devamı halinde ise forumla ilişkiniz admin ve supermoderatörlerin uygun göreceği süre kadar kesilebilir.

  4. Kısa süreli aralıklarla aynı tip mesajları foruma yollayan üyeler ikaz edilir devamı halinde ise forumla ilişkiniz admin ve supermoderatörlerin uygun göreceği süre kadar kesilebilir.

  5. Atacağınız mesajlarda içerik sürekli olarak resim ihtiva edemez.

  6. Forumlardaki mesajları kişisel kavgaya dönüştüren iki tarafta bir kez uyarı alacak ve tekrar ettiğinde forumdan üyeliği silinecektir. Bu kişiler içinde modeartörler varsa moderatörlükleri alınabilir.

  7. Forumda bir üye diğer kayıtlı bir üyeye direkt olarak küfür yada aşağılayıcı açık ifadeler kullanırsa, forumdan ceza alıp banlanabilir.

  8. Forumda bir üye hiç bir şekilde 3. şahıs kurum ve kişilere hakaret içeren ifadeler kullanamaz.

  9. Gönderilen mesajların içeriğinde küfür varsa veya (*.vs) gibi işaretlerle kapatılmışsa forumla ilişkiniz admin ve supermoderatörlerin uygun göreceği süre kadar kesilebilir. (Takımlara, skorlara, olaylara edilen küfürler)

  10. Kasıtlı şekilde herhangi bir sitenin reklamını yapan yada bazı siteleri kötülemek - karalamak yoluna giden mesajlar silinir devamı halinde ise forumla ilişkiniz admin ve supermoderatörlerin uygun göreceği süre kadar kesilebilir.

  11. Ayrıca adminler hariç foruma üye hiç kimse link olarak referal linklerini veremez. Tesbit edilen linkler derhal değiştirilir. Forumda hiç kimse hiç bir şekilde , warez ve adult içerikli site linki yayınlayamaz, alıntı yapıp foruma ekleyemez.

  12. Forumdaki hiç bir üye, bir diğer üyeyi para isteme konusunda rahatsız edemez, bu rahatsızlık belirlendiği takdirde üyelikler silinir

  13. Forumda hiç bir şekilde Bahis bürolarının Banka hesap numaraları yayınlanamaz. Tespit edildiği taktirde mesaj derhal silinir forumla ilişkiniz admin ve supermoderatörlerin uygun göreceği süre kadar kesilebilir.

  14. Forumda hiç bir üye para toplama açısından kendi yada bir başkasının banka hesap numaralarını yayınlayamaz. Tespiti halinde üyeliği derhal silinir.

  15. Özel mesaj yoluyla bir başka üyeyi rahatsız eden, küfür eden üyelerin Özel mesaj opsiyonu Adminler tarafından kapatılacaktır. Bir başka nickle devamı halinde kullanıcının forumla ilişkisi kesilecektir.

  16. Forumda yazılan mesajlar kesinlikle mesajın yazarını bağlar ForumPronet hiç bir sorumluluk almaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0